Targi PSB i Gardenia 2023 – Kielce, Poznań

22 listopada br. na terenie Targów Kielce miała miejsce 6. edycja Targów Grupa PSB – Ogród i Dekoracje, której uczestnictwo okazało się dla nas niezwykle owocne. Wydarzenie to przyciągnęło kluczowych dostawców z branży ogrodowej i dekoracyjnej, a także Partnerów Grupy PSB, planujących zatowarowanie na najbliższe miesiące. Trans-Pal również miał zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu, prezentując swoje stoisko z pełną ofertą produktów ogrodowych i dekoracyjnych na sezon 2024, obejmującą marki takie jak CREATIVE GARDEN, GORILL, GAAMS, CLAAR, EKOLLET.

W trakcie targów, nasz zespół przeprowadził liczne rozmowy z Partnerami Grupy PSB, skupiając się na planowaniu zatowarowania w asortyment ogrodowy na kolejny sezon.

Nasza oferta, bogata w produkty takie jak kamienie dekoracyjne, obrzeża trawnikowe, plandeki, podpałki do grilla, płyny letnie do spryskiwaczy, spotkała się z entuzjazmem i zainteresowaniem.

Nie pozostając w miejscu, już dzień po zakończeniu Targów Grupa PSB – Ogród i Dekoracje, 23 listopada, stawiliśmy czoła kolejnemu wyzwaniu, biorąc udział w XVII edycji Targów GARDENIA – Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w Poznaniu.

TARGI GARDENIA

To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży ogrodniczej, obejmujące wszystkie sektory ogrodnictwa, począwszy od oferty maszynowej, poprzez podłoża, nawozy, nawadnianie, nasiona, aż po sektor florystyczny z pełnym spektrum inspiracji, pokazów i nietuzinkowych kompozycji. Dlatego to była była dla nas kolejna okazja do zaprezentowania różnorodności naszych produktów.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoiska podczas obu tych prestiżowych wydarzeń. Wasze zainteresowanie i zaangażowanie sprawiły, że nasza firma może kontynuować rozwijanie się i dostarczać wysokiej jakości produkty do Państwa ogrodów. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania, a nasza obecność na targach przyczyniła się do budowy trwałych relacji biznesowych. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i już teraz z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkanie na przyszłych targach branżowych.